آزمون استخدامی

۰۷ مهر ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۵ کد : ۱۶۵۶ اسلایدر
تعداد بازدید:۸۵۴
آزمون سراسری استخدامی تأمین اجتماعی با همکاری شرکت کار وتامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی و مرکزآزمون جهاد دانشگاهی جهت تامین نیروی انسانی برگزار می شود.
آزمون استخدامی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، شرکت کار و تامین متعلق به سازمان تامین اجتماعی در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز در مجموعه های مدیریت درمان تامین اجتماعی و ادارات کل بیمه ای در سراسر کشور، به صورت قرارداد موقت شرکتی نیرو جذب کند.

آزمون جذب و به کارگیری ۱۴۲۲ نفر برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز سازمان تامین اجتماعی در گروه های شغلی بهیار، کمک پرستار (بهدار)،متصدی خدمات اداری (ماشین نویس، بایگان و …)، منشی پزشکی، متصدی خدمات داروئی (دارویار)، انباردار، متصدذی خدمات عمومی (نگهبان) و متصدی خدمات عمومی (راننده آمبولانس) توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار می شود.

ثبت نام از پنج شنبه ۳ مهرماه در سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir آغاز شده است و به مدت ۱۰ روز ادامه دارد.

گفتنی است، کارت شرکت در آزمون، از تاریخ ۲۹ مهرماه ۱۳۹۹ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار خواهد گرفت و آزمون نیز روز جمعه ۲ آبان‌ماه ۱۳۹۹ در تمام مراکز استان ها و با توجه به آمار شرکتکنندگان، حسب مورد در برخی از شهرستان ها برگزار می شود.

علاقه مندان برای دریافت دفترچه راهنما می توانند به آدرس https://hrtc.ir/media/documents/Tamin_Registration_Manual.pdf مراجعه کنند.